156 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii na magazynie spożywczym Oslo bez języka od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:54

Aktualnie szukamy 3 magazynierów do pracy w Norwegii przy pakowaniu produktów spożywczych. Zatrudnienie w Oslo od zaraz na magazynie bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 156 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 3

Zadania:
– zbieranie zamówień w systemie pick by voice
– obsługiwanie wózków paletowych
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– zabezpieczanie towaru znajdującego się w magazynie
– przyjmowanie dostaw
– przygotowywanie każdego dnia odpowiednich przesyłek do wysłania

Wymagania:
– zdolności rachunkowe
– od kandydatów wymagamy znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
– przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
– wyjazd od zaraz
– przyjazd samochodem będzie atutem
– dla osób niekaranych z zaświadczeniem do wglądu
– zatrudniamy osoby uczciwe, rzetelne

Oferujemy:
– początkowe zatrudnienie za pośrednictwem agencji
– po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę stałą już bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– zakwaterowanie na czas trwania pierwszej umowy
– wsparcie przy szukaniu miejsca do zamieszkania w późniejszym okresie
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty aplikacyjne
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV (po angielsku) wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: norjobber-as@outlook.com z tematem: hurtownia spożywcza Oslo 06/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-zywnoscia-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 556557df78c24a82