do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii na produkcji elementów do łodzi Tønsberg bez języka

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2015 03:12

Dam pracę w Norwegii dla Polaków przy wytwarzaniu elementów do łodzi. Oferta z Tønsberg na linii produkcyjnej bez znajomości języka norweskiego. Wymagamy znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Tønsberg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– prace produkcyjne przy elementach do łodzi takich jak pokrycia czy maszty
– szycie okryć na kanapy, poduszki czy tapicerki

Wymagania:
– umiejętność szycia oraz doświadczenie w danej pracy
– dobra znajomość języka angielskiego
– precyzyjne wykonywanie zadań
– szycie według szkicu
– fachowe podejście
– umiejętność wywiązywania się ze zlecanych zadań
– dobra sprawność manualna

Oferujemy:
– darmowy transport do kraju zatrudnienia
– początkowo zatrudnienie okres próbny trwający 3 miesiące
– stabilność i jasne warunki zatrudnienia
– zakwaterowanie na miejscu
– pomoc w razie pytań
– oferujemy dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy mailowy lub telefonicznie.
mail: tonsberg.praca@gmail.com
Tel: +47 410 46 311; +47 333 24 746
kontakt w języku angielskim.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-elementow-do-lodzi-z-jezykiem-angielskim-tonsberg/

ID ogłoszenia: 82855061baacb9c5

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii na produkcji elementów do łodzi Tønsberg bez języka”

  1. Grzegorz Reus na 24 marca 2015 @ 17:47

    dZIEŃ DOBRY JESTEM ZAINTERESOWANY PANSTWA OFERTA PRACY NA PRODUKCJI.Posiadam wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Jestem osoba sumienna ,dokladną z checia podjecia pracy od zaraz .Z góry dziekuje za oddzew .Zpoważaniem Grzegorz Reus