171 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii 2019 na produkcji lodów od zaraz bez języka Gjelleråse

  • Miasto lub region: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2019 20:12

W fabryce z Gjelleråse poszukiwane osoby do pracy w Norwegii na produkcji lodów. Oferta 2019 aktualna od zaraz i bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Gjelleråse.

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przechodzi szkolenie BHP, a także z obsługi maszyn i zasad, które panują w fabryce;
  • na początku pracownik będzie wykonywał nieskomplikowane oraz powtarzalne prace, które polegają na obsługiwaniu maszyn, pakowaniu itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość norm HACCP oraz ISO 22000:20005;
  • samodzielność i zorganizowanie;
  • zmotywowanie;
  • energiczność;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej;
  • sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • legalną umowę;
  • zatrudnienie od zaraz na 6 miesięcy;
  • szkolenie pracownicze;
  • pomoc przy sprawach urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK mc.

Aplikacja:

W celu zgłoszenia się należy wypełnić formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-od-zaraz-gjellerase-2019/

ID ogłoszenia: 6235d39d3b66a405

4 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii 2019 na produkcji lodów od zaraz bez języka Gjelleråse”

  1. Mariusz Borsuk na 26 lipca 2019 @ 00:41

    Jestem zainteresowany pracą tel 510766665

  2. Dzien dobrý. Aplikují na práci v Tromso . To jsem z ciech

  3. Witam serdecznie;)

    Czy to ogłoszenie o pracę na produkcji jest jeszcze aktualne?

    Pozdrawiam

    Krzysztof Antoniak

  4. Praca w Norwegii na 4 sierpnia 2019 @ 11:04

    Mloda para z Ukrainy, czy mozemy pojechać pracować do Norwegii