175 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka Fredrikstad przy sprzątaniu biur

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2018 20:48

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie bez znajomości języka na terenie miasta Fredrikstad. Zakwaterowanie jest załatwione przez pracodawcę, odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sprzątający.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Zarobki: 175 NOK/h brutto.

Start: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • sprzątanie powierzchni biurowych;
  • utrzymywanie porządku w salach konferencyjnych, toaletach, open-space, pomieszczeniach socjalnych i innych pokojach biurowych;
  • wynoszenie odpadów, podlewanie kwiatów itp.

Wymagania wobec kandydatów:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność fizyczna;
  • dobry język angielski;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • kultura osobista;
  • umiejętność dobrego sprzątania;
  • poczucie estetyki.

Kandydatom oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie stanowiskowe;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie, odpłatnie;
  • na początek zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • pomoc we wszelkich sprawach urzędowych.

Dla kandydatów:
Prosimy wysyłać CV ze zdjęciem pod adres:

brzeska.ewa@onet.pl

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje. Szukamy osób pracowitych i dokładnych!

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-biur-z-j-angielskim-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 2455bbdd4491226a