165/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka Oslo magazyn hurtowni kosmetycznej

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 października 2018 21:00

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na magazynie hurtowni kosmetycznej z Oslo. Oferta zatrudnienia od zaraz dla Polaków przy pakowaniu towarów i kompletowaniu zamówień dla klientów.

Stanowisko: magazynier.

Rozpoczęcie: od zaraz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK/h brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na magazynie z kosmetykami;
  • pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki;
  • aktualizacja systemu komputerowego;
  • rozładunek i załadunek dostaw;
  • rozlokowywanie towarów na hali magazynowej.

Wymagania:

  • przykładanie się do obowiązków;
  • sprawność na dobrym poziomie;
  • zręczność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • pracowitość i motywacja;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • znajomość języka norweskiego lub angielskiego będzie zaletą.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie na okres umowy;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • pomoc polskiego rezydenta w sprawach zawodowych;
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 3600 NOK za miesiąc – dla chętnych.

Aplikacje:
Osoba, która dostanie się do pracy będzie musiała pojawić się w naszym biurze z Szczecinie aby podpisać umowę. Nie ma możliwości podpisania umowy na odległość.

Nie pobieramy opłat za rekrutację. Jedyna opłata to ok.300 NOK za przygotowanie dokumentów i tłumaczenie – odciągana z pierwszej wypłaty.

Adres e-mail: lagerarbeid-bemanning@fastservice.com

w temacie wiadomości prosimy wpisać: “lagermedarbeider 78/2018”.

Prosimy o powołanie się na serwis https://praca-norwegia24.pl.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-2018-bez-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 1505bce035ab970b

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka Oslo magazyn hurtowni kosmetycznej”

  1. dyskopleks1@wp.pl na 26 października 2018 @ 14:10

    Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani wyjazdem oraz podjęciem współpracy na dłuższy czas lub na stałe… Gotowość do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek