155 NOK/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez języka Stavanger magazyn hurtowni z zabawkami

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2018 20:00

Damy pracę w Norwegii od zaraz dla Polaków na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie bez znajomości języka w Stavanger. Nie wymagamy doświadczenia jako magazynier.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Zarobki: 155 NOK/h brutto.

Lokalizacja: Stavanger.

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek towarów na TIR-y, busy i inne samochody dostawcze;
  • układanie towarów na półki;
  • aktualizacja systemu informatycznego;
  • liczenie towaru – inwentaryzacja;
  • kontrola jakości;
  • zbieranie zamówień, przygotowanie ich do wysyłki;
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania wobec kandydatów:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • samodzielność w działaniu;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane doświadczenie na magazynie;
  • zręczność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • dobre zarobki zawsze wypłacane w terminie;
  • gratisy i bonusy za dobrą wydajność;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • umowę co najmniej do końca 2018 roku;
  • dokładne wprowadzenie w obowiązki;
  • zakwaterowanie odpłatne 4000 NOK od osoby.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

soknadansatte@fast-email.com

Pierwszy wyjazd planowany już na początku października!

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-stavanger/

ID ogłoszenia: 4285bb4a6a012efb