do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka 2018 magazyn części samochodowych, Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2018 14:35

Aktualna praca w Norwegii 2018 bez znajomości języka, do podjęcia od zaraz. Magazyn części samochodowych z Bergen poszukuje nowych pracowników i oferuje im dobre wynagrodzenie oraz pomoc przy organizacji zamieszkania.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Zarobki: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie części samochodowych;
  • aktualizacja systemu komputerowego;
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniami klientów;
  • przygotowanie przesyłek;
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • zaangażowanie w powierzone zadania;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • zdolność do działania pod presją czasu;
  • przyjazne nastawienie i bezkonfliktowość;
  • sprawność fizyczna i dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • umowę o pracę na norweskich warunkach;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kompetencji;
  • pomoc w organizacji zakwaterowania płatnego;
  • pomocny i sympatyczny zespół współpracowników.

Aplikacje:
Prosimy wziąć pod uwagę, że przyjęty kandydat będzie miał obowiązek stawić się w naszym biurze w Szczecinie, w celu podpisania umowy.

CV należy wysyłać pod adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem w tytule wiadomości: lagermedarbeider m/08/2018.

Prosimy o powołanie się na serwis praca-norwegia24.pl.

Nie pobieramy opłat za proces rekrutacji. Potrącimy 300 NOK z pierwszego wynagrodzenia za tłumaczenie dokumentów.

Źródło:

ID ogłoszenia: 2195b9a2006b1918

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka 2018 magazyn części samochodowych, Bergen”

  1. 509830844

  2. Jestem zainteresowany podjęciem prosze o
    Informacje na mój adres
    email jarek.kulaczkowski@gmail.com