163,80 NOK/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka pakowanie słonych przekąsek Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2018 22:00
  • Wygasa: 83 dni, 2 godzin

Poszukiwane osoby do pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu słonych przekąsek. Zatrudnienie w Bergen bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bergen.

Start: od zaraz.

Stawka godzinowa: 163,80 NOK/h.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest przy taśmie produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie wyrobów;
  • pilnowanie porządku na stanowisku;
  • przełożony może zlecać też inne zadania.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej nauki;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • uczynność i sumienność;
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące;
  • pomoc przy wszelkich formalnościach;
  • płatne zakwaterowanie 3000 NOK miesięcznie;
  • zatrudnienie na norweskich warunkach;
  • szkolenie wstępne;
  • przyjazną atmosferę.

Dla kandydatów:
Drodzy Kandydaci! Jeśli zainteresowała Was nasza oferta, serdecznie zachęcamy do wysyłania aplikacji pod adres:

norway-worker@europe.com z dopiskiem w temacie: „pp/11/18”.

W CV prosimy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

ID ogłoszenia: 5055c054d04cecc4