165 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Bergen produkcja dań gotowych

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2018 14:59

Od zaraz zatrudnimy osoby do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Fabryka z Bergen poszukuje kandydatów na produkcję dań mrożonych i gotowych. Bezpłatne zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji – pakowacz.

Start: od zaraz.

Lokalizacja: Bergen.

Zarobki: 165 NOK/h. brutto.

Obowiązki pracowników:

  • pakowanie gotowych produktów;
  • przygotowywanie półproduktów;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości;
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany.

Wymagania wobec kandydatów:

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładność i sumienność;
  • umiejętność działania w zespole;
  • elastyczność;
  • samodzielność w działaniu;
  • komunikatywny język angielski;
  • odpowiedzialne podejście do zadań.

Oferujemy:

  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • dokładne szkolenie;
  • ubranie robocze;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie bezpłatne, pod warunkiem przestrzegania regulaminu kwatery.

Aplikacje:

Prosimy o składania aplikacji poprzez stronę bit.do/rekrutacja2018

Należy zaznaczyć posadę: “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi przez nas kandydatami. Nie udzielamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-dan-mrozonych-bergen/

ID ogłoszenia: 3945b9a55fc19c94

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Bergen produkcja dań gotowych”

  1. Wvarwzeky - Wez Kombo na 23 września 2018 @ 00:58

    724782762