do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka magazyn z oświetleniem

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 marca 2016 02:32

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka na magazynie z oświetleniem. Zatrudnienie w Bergen przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: do ustalenia bezpośrednio z przełożonym

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zbieranie towaru na magazynie
  • pracownik będzie kompletował zamówienia na sprzęt oświetleniowy (lampy, żarówki, żyrandole, itp)
  • przygotowanie zamówień do wysyłki

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w analogicznej pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zorganizowane zamieszkanie, koszt miesięczny to 3500 NOK za miesiąc
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych na stałe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie CV n poniżej podany adres:

  • norwayworker@europe.com

W tytule prosimy wpisać: nw/055/15

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-z-oswietleniem-bez-jezyka-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 53756f126bb80380