do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na magazynie z AGD Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lutego 2021 20:17

Hurtownia sprzętu AGD potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie we Fredrikstad 2021 na magazynie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • samodzielne stanowisko;
  • zatrudnienie na magazynie jako pomocnik;
  • zadaniem będzie zbieranie, zabezpieczanie, a także pakowanie towarów;
  • pracownik będzie zajmował się stawianiem sprzętu na paletach, a także zabezpieczaniem go stretchem;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, a także współpraca z innymi działami;
  • do obowiązków będzie należało również regularne przeprowadzanie inwentaryzacji i dokładne rozliczanie się ze wszystkich towarów.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • samodzielność, samodyscyplina;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli będzie taka potrzeba;
  • bez języka norweskiego, ale ze znajomością języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie – zawsze płatne na czas;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • dostęp do świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale w Szczecinie. Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów w wysokości około 300 NOK zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 020/2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-sprzetu-agd-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 16560216d8cedb1e

Linki sponsorowane