164 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla pokojówki przy sprzątaniu bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:46

Zatrudnimy pracowników bez znajomości języka do pracy w Norwegii na stanowisku pokojówki. Oferta aktualna z Fredrikstad od zaraz przy sprzątaniu pokoi gościnnych w hotelu 3 gwiazdkowym.

Stanowisko: Pokojówka
Miasto: Fredrikstad, Norwegia
Wynagrodzenie: 164 NOK brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • regularne sprzątanie w pokojach gościnnych – wymiana ręczników, uzupełnianie środków higienicznych, odkurzanie, mycie podłóg, itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do samodzielnej pracy
  • duża dokładność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • świetna organizacja czasu pracy
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • możliwość wykupienia tanich posiłków restauracji
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę podpisanej bez pośredników
  • bezpłatne miejsce zamieszkania
  • wysokie zarobki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Jak aplikować?
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do wypełniania poniższego formularza z oznaczeniem opcji: “Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pokojowka-w-hotelu-bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-przy-sprzataniu-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 58858477cbfa2e27

9 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla pokojówki przy sprzątaniu bez języka Fredrikstad”

  1. Jestem zainteresowana ofertą gdyż taka praca nie jest mi obca. Mam 23 lata i chętna podjęcia pracy. Język ang na poziomie podstawowym. Moj nr: 790392456. Pozdrawiam.

  2. Sprzątaczka/pokojówka Fredrikstaad na 10 grudnia 2016 @ 09:57

    Witam serdecznie 🙂 Jestem zainteresowana podjęciem pracy, proszę o kontakt (tylko email) mag-str@wp.pl. Dadam iż mam doświadczenie w sprzątaniu. Pozdrawiam, Magda Strękowska

  3. Jestem zainteresowana pracą 3 osobowy zespół pozdrawiam i zostawiam numer telefonu 604-284-356 . Praca w Norwegii

  4. Pokojówka Fredrikskad na 13 grudnia 2016 @ 12:45

    Witam,

    Jestem zainteresowana pracą na stanowisku pokojówki.
    Jetsem gotowa do wyjazdu od zaraz.
    Proszę o kontakt na adres email.
    Pozdrawiam.

  5. Witam jestem zainteresowana pracą sprzątania pokoi oraz biór domków mam 9cio letnie doświadczenie w sprzataniu swoją pracę staram się wykonywać jak najlepiej dokladnie jestem gotowa podjąć tą pracę od zaraz dziekuje i czekam na odpowiedż

  6. Witam serdecznie,jestem zainteresowana podjęciem pracy od zaraz na stanowisku pokojówka/sprzątaczka.
    Mam doświadczenie w sprzątaniu domów prywatnych.
    Bardzo proszę o kontakt na adres email.
    Pozdrawiam

  7. Witam jestem zainteresowana podjęciem pracynawet od zaraz.Mam39lat nie jest mi obca , a tak z małym pytaniem moja koleżanka ma53 lata i chcemy wyjechać razem.Bardzo prosimy okontakt na nmur telefonu693403135.Krystyna Jackowska.

  8. Agnieszka Krawczuk na 1 lutego 2017 @ 16:04

    Jestem zainteresowana pracą jako pokojowa posiadam 10 letnie udokumentowane doświadczenie jako pokojowa oraz ukończony kurs profesjonalna pokojowa jestem gotowa do podjęcia pracy bardzo proszę o kontakt dziękuję

  9. Witam,

    Jestem zainteresowana oferta. Pracowalam wczesniej w hotelu. Angielski bardzo dobry. Marta 724-850-658