do uzgodnienia

Oferta pracy w Norwegii od zaraz magazyn AGD bez języka Fredrikstad 2018

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 marca 2018 06:14

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2018 dla kandydatów bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu. Zatrudnimy na magazynie AGD z Fredrikstad przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie ze sprzętem AGD
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień, rozładunek dostaw oraz rozmieszczanie towarów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za aktualizację baz danych

Wymagania:

  • zdolność pracy w zespole
  • szybkie uczenie się
  • dobra kondycja
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • ważny dokument potwierdzający niekaralność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie od zaraz
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • pracę na okres 6 miesięcy
  • zamieszkanie na miejscu w cenie 3000 NOK lub możliwość znalezienia lokum na własną rękę

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 008/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-z-agd-bez-jezyka-fredrikstad-2018/

ID ogłoszenia: 2415aa43e606f320

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz magazyn AGD bez języka Fredrikstad 2018”

  1. Jestem zainteresowany. Mój numer telefonu 607301336

  2. Dawid Cze na 5 czerwca 2018 @ 19:06

    Witam, jesteśmy zainteresowani pracą (dwie osoby)
    Jesteśmy słowni i pracowici.

    Proszę o kontakt mailowy:

    dawid.cze@o2.pl