165 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2017 01:18

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia na magazynie kosmetycznym z Oslo. Atrakcyjna praca w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie z artykułami drogeryjnymi będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień
  • zadaniem pracownika będzie pomoc przy załadunku i rozładunku towarów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się prowadzeniem dokumentacji oraz aktualizowaniem baz danych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • szybkie uczenie się
  • świetna organizacja
  • umiejętność pracy w grupie
  • pracowitość i sumienność
  • duża motywacja

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę na warunkach obowiązujących w Norwegii
  • pomoc konsultanta na miejscu posługującego się językiem polskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo co miesiąc na konto pracownika
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 05/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 7725914bf07c117d

9 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Oslo”

  1. Dzień dobry,
    Wraz z chłopakiem jestem zainteresowana pracą.
    Czekam na kontakt mailowy.
    Pozdrawiam serdecznie,
    Daria

  2. karzlo1991 na 17 maja 2017 @ 16:26

    Jestem zainteresowny ofertą: duże doświadczenie w pracy na produkcji i magazynach – proszę o kontakt 514305537

  3. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z kolegą, posiadamy ponad 2-letnie doświadczenie w kompletowaniu zamówień, oraz własny samochód. 0048666261408

  4. Witam jestem zaineresowany prosze o kontak email arturknu@gmail.com

  5. Szukam pracy na 8 czerwca 2017 @ 10:42

    Witam wraz z chłopakiem chcemy wyjechać do Norwegi i szukamy pracy. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Bardzo proszę o kontakt 883019778
    Pozdrawiam Marta

  6. Jestem zainteresowana powyższą ofertą , bardzo proszę o kontakt na maila .

  7. ZainteresowanaOfertą na 20 czerwca 2017 @ 09:34

    Witam jestem zainteresowana państwa ofertą.Mam 22 lata, angielski na poziomie B2. Proszę o kontakt: szukampracywoslo@gmail.com

  8. Hubert i Szymon na 23 czerwca 2017 @ 11:54

    Poszukujemy pracy na magazynie branży spożywczej farmaceutycznej bądź chemicznej… Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu i obsługi wózków widłowych wysokiego skladu firmy BT, oraz wózków paletowych firmy BT i LINDE. Proszę o odpowiedź czy jeszcze są potrzebne dwie osoby… pozdrawiam

  9. Dzień dobry.
    Z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Czekam na odpowiedź.