165 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka 2022 Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2022 22:36

Zatrudnienie w Oslo dla magazynierów bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii 2022 na magazynie drogeryjnym. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa zamówień, które są składane drogą elektroniczną;
  • przyjmowanie oraz rozładowywanie dostaw;
  • odpowiednie planowanie przestrzeni magazynowej oraz zgłaszanie braków;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji;
  • współpraca z innymi działami oraz firmami kurierskimi.

Wymagania:

  • atutem będą dodatkowe kwalifikacje, np. na wózki widłowe lub doświadczenie;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • wydajność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć brania nadgodzin;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • wsparcie przy relokacji;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • dodatki pozapłacowe;
  • płatne zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 03/2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-oslo-2022-2/

ID ogłoszenia: 229624df5fa1fa17