od 198 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji kanapek bez języka Oslo 2023

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2023 18:25

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnienie w fabryce z Oslo możliwe bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 198 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kanapek;
  • zadaniem będzie przygotowywanie stanowiska pracy oraz składników;
  • obsługa sprzętów;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością.

Wymagania:

  • punktualność;
  • rzetelność;
  • odpowiedzialne, solidne i dokładne wykonywanie zadań;
  • bez języka norweskiego, ale z podstawowym angielskim.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • norweską umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę na czas;
  • możliwość brania zaliczek;
  • opcję podjęcia stałego pracy dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • ubezpieczenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowe kanapki w porze lunchu.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pk/002/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-od-zaraz-w-fabryce-z-oslo-2023/

ID ogłoszenia: 20463e16c796c841