168 NOK za godzinę brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji napojów bez języka 2017 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:39

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii z fabryce napojów z Lillehammer. Zatrudnienie 2017 od zaraz na produkcji dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Lillehammer, Norwegia

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Wynagrodzenie: 168 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu towarów do wysyłki lub magazynowania
  • do zadań pracownika będzie przenoszenie surowców do produkcji napojów na taśmę, mieszanie, nasycanie roztworu dwutlenkiem węgla, napełnienie butelek oraz naklejanie etykiet
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się usuwaniem wadliwych produktów z linii

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność na okres od kwietnia do sierpnia 2017
  • brak uzależnień
  • zdolność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • możliwość przyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w pokojach na terenie fabryki z dostępem do wyposażonej kuchni
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • wysokie zarobki
  • opłacanie przez pracodawcę składek
  • pracę tymczasową z możliwością przedłużenia współpracy
  • zdolność bezkonfliktowej pracy w zespole

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Produkcja napojów Lillehammer” poprzez stronę:

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-napojow-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-w-lillehammer-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 13458ebdeee03fde

5 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji napojów bez języka 2017 Lillehammer”

  1. Szukamy pracy w Norwegii na 11 kwietnia 2017 @ 16:29

    GRUPA 3 osoby rocznikowo 21 lat poszukują pracy w Norwegii.
    Doświadczenie na magazynie. 2 osoby prawo jazdy.
    1 osoba j. ang. bdb, 2 osoby średnio. Prywatne samochody.
    Dostępność od zaraz. Woj, Pomorskie.
    Bardzo proszę o kontakt! 24/7

  2. Witam, wraz z mężem jesteśmy zainteresowani wyjazdem, nawet od zaraz, proszę o kontakt telefoniczny 536011666, lub mailowy gosiatomasz123@interia.pl.

  3. Witam.

    Jestem zainteresowany danym ogłoszeniem. Posiadam doświadczenie na produkcji (branża automotive). Proszę o kontakt mailowy.

    radek.wr2@interia.pl

  4. bardzo potrzebuje pracy proszę o kontakt .mam doświadczenie na produkcji spożywczej20 lat. tel.606672381

  5. Marzena Korpalska na 17 maja 2017 @ 15:58

    Witam , Jestem zainteresowana praca u Państwa, przy produkcji napojów. W ubiegłym roku pracowałam w BERTAS , 3 miesiace , pakowałam ciastka, Ja mam nr.personalny na stałe, zameldowanie w Norwegi na stałe, Jestem mobilna, ponieważ posiadam samochód , Mieszkam w Dokka na stałe , Moj nr.tel 939 666 02,
    Bardzo proszę o kontakt z Państwa strony . Pozdrawiam Serdecznie