154/h NOK brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji ozdób bez języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2017 02:11

Propozycja zatrudnienia w Drammen dla osób bez znajomości języka. Od zaraz praca w Norwegii na produkcji ozdób świątecznych z zakwaterowaniem bezpłatnym blisko zakładu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 154 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym ozdoby świąteczne, głównie bombki
  • zadaniem pracownika będzie malowanie, lakierowanie oraz nanoszenie wzorów lub brokatu na artykuły
  • do obowiązków będzie należało również pakowanie towarów oraz zabezpieczanie ich na czas transportu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do brania nadgodzin
  • zręczność
  • możliwość podjęcia w Norwegii pracy od zaraz do 22 grudnia bieżącego roku

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • premie na zakończenie projektu
  • zatrudnienie na dobrych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres e-mail:

pl_soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-produkcja-ozdob-swiatecznych-drammen/

ID ogłoszenia: 24259dd118657093

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji ozdób bez języka Drammen”

  1. Witam

    Próbujemy się z Państwem skontaktować, jednak email podany w ogłoszeniu jest nieprawidłowy. Jesteśmy grupą 5 mężczyzn (w wieku od 22-26 lat, bez nałogów, każdy z prawem jazdy kat. B i samochodem) chętnych i gotowych do wyjazdu od poniedziałku. W razie zainteresowania jesteśmy gotowi przesłać CV. Proszę o kontakt na email: Pawelus1231@gmail.com

  2. zainteresowana na 12 października 2017 @ 21:29

    witam! jestem zainteresowana ofertą pracy mój nr 883452471

  3. Proszę o kontakt na 13 października 2017 @ 21:23

    Proszę o kontakt,518687782