168 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz Oslo przy pakowaniu sera 2016 na linii produkcyjnej

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 stycznia 2016 15:29

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Oslo od zaraz dla osób z aktualnymi badaniami sanepidowskimi.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: okolice Oslo

Stawka godzinowa: 168 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba stanowisk: 2

Zakres zadań:

  • pakowanie sera krojonego na tacki
  • kontrola wagi
  • obsługa maszyn
  • stosowanie się skrupulatnie do zasad BHP – praca w odpowiednim uniformie, czepku oraz rękawiczkach lateksowych

Oczekiwania:

  • książeczka z sanepidu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego – sprawdzana na rozmowie rekrutacyjnej
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • brak uczuleń na rękawiczki lateksowe
  • mile widziane doświadczenie
  • dodatkowym atutem będzie aktualne przebywanie w Norwegii i dobra znajomość języka norweskiego

Zapewniamy:

  • umowa o pracę za pośrednictwem norweskiej agencji
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zorganizowane zakwaterowanie w cenie 3000-4000 NOK miesięcznie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV – w formacie .pdf lub .doc w języku angielskim na adres:
norjobber-as@outlook.com z dopiskiem: „Pakowanie sera Oslo 02/2016”

Uwaga od administracji: ogłoszenie bez podanego certyfikatu agencji – prosimy zachować ostrożność.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-pakowaniu-sera-z-jezykiem-angielskim-oslo-2016/

ID ogłoszenia: 91856aa8cd15ea40

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz Oslo przy pakowaniu sera 2016 na linii produkcyjnej”

  1. Przemysław na 31 stycznia 2016 @ 16:13

    Dzień Dobry. Jestem zainteresowany propozycją, aktualnie przebywam w Oslo, świetnie komunikuję się w języku angielskim oraz posiadam aktualne badania sanepidu. Pracowałem przy pakowaniu spożywczych produktów, potrafię pracować pod presją czasu. Mężczyzna 21 lat, silny i nie obawiający się prac fizycznych. Jestem gotów podjąć pracę od zaraz. Kontakt przez email lub telefon 966 822 45