167 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie ciastek bez języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 00:24

Chętnie zatrudnimy w zakładzie produkcyjnym z Fredrikstad osoby bez znajomości języka. Atrakcyjna praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 167 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie ciastek na linii podukcyjnej
  • obowiązki będą przydzielone w pierwszych dniach pracy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • dobra kondycja
  • mile widziane doświadczenie w gastronomii
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • znajomość przepisów BHP przy pracy z żywnością
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • płatne zamieszkanie na miejscu
  • zatrudnienie na 3 miesiące za pośrednictwem agencji z możliwością przedłużenia współpracy
  • bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w języku angielskim z dopiskiem w tytule “pr1/003/2018” na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 5295ac8ea5aef1f2

4 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie ciastek bez języka Fredrikstad”

  1. Jestem z zone zainteresowany

  2. Jestem chetna do pracy od czerwca dla 2 osób.

  3. witam jestem zainteresowana pracom mam doswiadczenie i znam norweski jezyk prosze o tel 691077537 pozdrawiam

  4. Witam serdecznie w chwili obecnej poszukuje pracy i jestem dyspozycyjna od zaraz 😊fajnie bybyło gdybym mogła skorzystać z państwa oferty pracy pozdrawiam Ewa.