163,20 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie sera bez języka Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 04:30

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu sera. Zatrudnienie w fabryce z Sandefjord dla chętnych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Sandefjord
Zarobki: 163,20 NOK brutto/h
Liczba wakatów: 4
Start: grudzień 2016

Zadania:
Prosta i powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce nabiału polegająca na pakowaniu sera krojonego według zadeklarowanej na opakowaniu wagi produktu.

Wymagania:
– mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w produkcji spożywczej, gastronomi lub na stanowisku pakowacza
– predyspozycje do szybkiej i powtarzalnej pracy przy przesuwającej się linii produkcyjnej
– dobry wzrok, stan zdrowia
– gotowość do wyjazdu grudnia
– znajomość podstawowych zasad higieny wiążących się z pracą przy żywności

Oferujemy:
– możliwość taniego zakwaterowania na miejscu w Sandefjord
– konkurencyjne warunki płacowe
– praca w pełnym wymiarze godzin z możliwymi dodatkowymi nadgodzinami
– wsparcie przy dopełnieniu wszystkich koniecznych formalności na miejscu
– opieka polskiego koordynatora / brygadzisty

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/47

Rozpoczęcie pracy od zaraz!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-pakowanie-sera-od-zaraz-w-sandefjord/

ID ogłoszenia: 693583e3bb5dc1ba

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie sera bez języka Sandefjord”

  1. Witam wraz z moja dziewczyna jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 886 373 228