156,60 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii 2022 od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2022 20:38

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Lillehammer bez języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w fabryce spożywczej przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie ciastek;
  • praca manualna;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dokładność;
  • energiczność;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • strój służbowy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod adresem e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu z dopiskiem „pakowanie ciastek Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-2022-lillehammer/

ID ogłoszenia: 799634d933ac94a4