168,40 NOK/h brutto

Oferta pracy w Norwegii 2018 od zaraz przy pakowaniu perfum bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 23:30

Chętnie zatrudnimy w zakładzie z Oslo Polaków bez znajomości języka norweskiego. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii 2018 przy pakowaniu perfum na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Zarobki: 168,40 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu zestawów z kosmetykami oraz pakowaniu ich w nowe pudełka
  • do zadań będzie należało foliowanie opakowań oraz naklejanie etykiet
  • osoba zatrudniona będzie przeprowadzała kontrolę jakości towarów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na czas określony
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • status osoby niekaranej
  • zdolności artystyczne
  • pełna samodzielność
  • zręczność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych
  • opiekę polskiego konsultanta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres e-mail:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 02/2018”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-oslo-2018/

ID ogłoszenia: 145a4521634833a

7 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii 2018 od zaraz przy pakowaniu perfum bez języka Oslo”

  1. Jestem zainteresowany państwa oferta

  2. Witam,
    razem z żoną jesteśmy zainteresowani podjęcie pracy w Norwegii od zaraz.

  3. Jestem zainteresowana pracą.

  4. Witam Serdecznie !
    Interesuje mnie praca od zaraz lub najpózniej wyjazd w lutym na 7-8 tyg.
    Proszę o kontakt.
    0048 507305671
    lub 0048 77 4611 917
    Pozdrawiam
    Krzys K.

  5. Witam.

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą i chętnie podjęłabym pracę przy pakowaniu perfum.

    Pozdrawiam.

  6. Witam,

    jestem zainteresowana Państwa ofertą.

    Pozdrawiam, Joanna

  7. Witam

    Proszę o kontakt jestem zainteresowana .