163,80 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu przekąsek bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2019 19:29

Zatrudnienie w Bergen przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii na produkcji dla pakowaczy z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 163,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca manualna przy pakowaniu przekąsek solonych, które są produkowane na miejscu;
  • zadaniem pracownika będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów, a także pakowanie ich do pudełek zbiorczych itp.;
  • wykonywanie zadań na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie do osiągania wysokich wyników;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pełny etat;
  • wsparcie oraz przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pp/012/19

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-przekasek-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 8695df10e8ca30c6

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu przekąsek bez języka Bergen”

  1. Dzien dobry czy ta praca jest dalej aktualna

  2. Witam jestem zainteresowaną ofertą, jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz
    Posiadam doświadczenie przy pakowaniu. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji mój numer telefonu +48883472555

  3. Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą i gotowa do podjęcia pracy od zaraz proszę o rozpatrzenie mojej propozycji mój nr.kontaktowy509349769.