156 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii 2020 od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 19:13

Poszukiwani pracownicy do pracy w Norwegii 2020 przy pakowaniu słodyczy. Oferta z Oslo aktualna od zaraz oraz bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę, a do tego atrakcyjne warunki umowy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań wraz z przestrzeganiem zasada BHP;
  • praca polega na pakowaniu oraz przepakowywaniu słodyczy;
  • zatrudnienie będzie polegało m.in. na obsługiwaniu wagi, foliowaniu, etykietowaniu,  a także przeprowadzaniu kontroli jakości itp.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 6 tygodni;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • łatwość uczenia się nowych informacji;
  • miel widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • dobre nastawienie do pracy.

Oferujemy:

  • umowę tymczasową na 6 tygodni;
  • możliwość wykupienia tanich obiadów w cenie 100 NOK dziennie;
  • wsparcie w załatwieniu formalności i przy rozliczeniach;
  • zapewnione tanie zakwaterowanie, które jest częściowo opłacone, a pracownik dopłaca tylko 50 NOK na dobę.

Aplikacja:

Ogłoszenie nie jest adresowane dla par, a umowa jest tymczasowa i nie ma opcji jej przedłużenia.

Osoby zatrudnione muszą stawić się w oddziale agencji w Gdańsku w celu podpisania umowy.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/0001/20.

Konieczne jest zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie jest aktualne od zaraz, więc proszę nie wysyłać zgłoszeń po 1 lutym 2019 roku.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-slodyczy-od-zaraz-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 2235c5321b2dfa28

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii 2020 od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka Oslo”

  1. Dzień dobry.
    Jeśli oferta jest aktualna to mogę wyjechać nawet jutro.
    Pozdrawiam.
    Max

  2. Remigiusz Szuba na 6 lutego 2019 @ 20:10

    Jestem zainteresowany

  3. Witam byłabym zainteresowana Państwa ogłoszeniem pracy mogę zacząć od zaraz Pozdrawiam danuts