210 NOK brutto na godz.

Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy remontach mieszkań bez języka Asker

  • Miasto lub region: Asker
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2019 15:47

Interesująca oferta pracy w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach mieszkań. Zatrudnienie w Asker aktualne od zaraz bez języka. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Asker.

Wynagrodzenie: 210 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca polega na kompleksowym wykończaniu nowych mieszkań, np. regipsy, malowanie, tynkowanie, kładzenie podłóg drewnianych oraz wylewki itp.

Wymagania:

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie przy remontach/wykończeniach mieszkań;
  • posiadanie tzw. fachu w ręku;
  • bez problemów z alkoholem,;
  • brak jakichkolwiek konfliktów z prawem;
  • uczciwość;
  • mile widziane będą osoby z j. angielskim albo norweskim, a także przebywające aktualnie w Norwegii.

Oferujemy:

  • norweską umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie w dużym mieszkaniu dla całej ekipy na czas trwania kontraktu;
  • wsparcie na miejscu przy załatwieniu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Wykończenia Asker kwiecień 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-przy-remontach-mieszkan-w-asker/

ID ogłoszenia: 4395c9791e679110

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy remontach mieszkań bez języka Asker”

  1. Witam!
    Jestem zainteresowany ofertą czy ogłoszenie jest nadal aktualne?

  2. Jestem zainteresowany ofertą.