do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie domów bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2014 03:18

Szukamy pracowników sprzątających bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca Norwegia w Oslo od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Znajomość języka angielskiego jest wymagana.

Stanowisko: Sprzątacz/ka
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na utrzymaniu porządku, czystości, właściwego stanu sanitarno-higienicznego i zadbanie o ogólny wygląd pomieszczeń.

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
– punktualność, odpowiedzialność, dyskrecja
– osoba zdrowa, bez nałogów
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– znajomość ulic Oslo
– posiadanie doświadczenia mile widziane
– ogólna sprawność fizyczna i ruchowa

Oferujemy:
– zapewniamy wszystkie niezbędne środki czyszczące
– strój roboczy
– podpisanie umowy na norweskich zasadach
– oferujemy 40 godzinny tydzień pracy
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– rozliczanie się ze składek
– pomoc polskiego koordynatora
– miejsce do zamieszkania
– legalną pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl w tytule proszę wpisać: sprzątanie domów Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-norwegia-praca-z-jezykiem-angielskim-oslo/

ID ogłoszenia: 402548e126826d2b

5 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie domów bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam. Jestem zainteresowany powyższą ofertą. Posiadam wszelkie potrzebne kwalifikacje i również doświadczenie w zawodzie. Prosze o kontakt 787-201-220. Pozdrawiam.

  2. Przepraszam mój numer to 787-501-220.

  3. Witam jestem z Boleslawca kolo Wroclawia chce wyjechać do pracy do Norwegii na dluzej …zaczelam uczyc się jezyka norweskiego mam 49 lat

  4. Mam 27 lat, mój Partner 28. Oboje jesteśmy zainteresowani pracą przez Państwa Firmę. Bardzo chcielibyśmy podjąć dłuższą pracę w Norwegii. Ja pracowałam za granicą w restauracji- również jako sprzątaczka, mój Partner od 9 lat wykonuje pracę fizyczną przy taśmie produkcyjnej, także żadnej pracy się nie boimy. Język angielski oboje znamy w stopniu komunikatywnym. numer kontaktowy: 889 340 040

  5. Witam wraz z przyjaciółka Będziemy 6 stycznia w Norwegii mamy po 26 lat posiadamy własny personal number i doświadczenie w sprzątaniu co roku Przyjezdzamy w poszukiwaniu pracy w tym zawodzie państwa u których sprzatalysmycczęsto byli z nas bardzo zadowoleni. Pozdrawiamy:)