165,60 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie galerii handlowej bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 21:05

Interesująca oferta pracy w Norwegii, bez znajomości języka, przy sprzątaniu galerii handlowej. Ogłoszenie aktualne od zaraz z zakwaterowaniem odpłatnie zapewnionym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 165,60 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • utrzymanie czystości w centrum handlowym;
  • każdy z pracowników sprząta zgodnie z grafikiem wyznaczoną dla siebie strefę.

Wymagania:

  • duża sprawność fizyczna;
  • punktualność;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (przynajmniej);
  • możliwość podjęcia pracy na minimum 6 miesięcy;
  • wysoka kultura osobista;
  • dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pół roku;
  • umowę o pracę zgodną z norweskimi warunkami;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 3900 NOK miesięcznie;
  • atrakcyjne zarobki + dodatki do wynagrodzenia podstawowego;
  • zdobycie doświadczenia;
  • możliwość rozwoju;
  • dla najlepszych pracowników stała umowa o pracę.

Aplikacja:

Najpierw obowiązuje umowa na warunkach norweskich na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Aplikację należy wysyłać na adres:

soknadansatte@fastmail.com z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja trwa do końca stycznia, a zatrudnienie jet od lutego 2019 roku.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-sprzatanie-galerii-handlowej-bergen-2019/

ID ogłoszenia: 835c4a09be7b843

Linki sponsorowane

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie galerii handlowej bez języka Bergen”

  1. Witam. Jestem zainteresowany pracą. Angielski komunikatywnie, doświadczenie przy sprzątaniu. +48 534 044 805

  2. Sprzatacz na 20 marca 2019 @ 06:44

    Mam doświadczenie w sprzątaniu pracowałem w dani Holandia I Niemczech proszę o kontakr698240057

  3. Sprzatacz na 20 marca 2019 @ 06:45

    Przepraszam ten 698240047sprzatalem w dani Niemczech i holandi