173,20 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek od zaraz bez języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 03:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii bez języka dla pakowaczy. Oferta z fabryki w Stavanger przy pakowaniu mrożonek na linii produkcyjnej. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 173,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przeważnie manualna praca przy pakowaniu mrożonek w fabryce spożywczej;
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy, utrzymywanie wysokiej jakości oraz pakowanie produktów;
  • mogą zostać zlecone inne zadania w obrębie fabryki.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaletą będzie znajomość j. norweskiego i/lub angielskiego;
  • odpowiedzialność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • sprawność manualna;
  • samodzielność i zdyscyplinowanie;
  • punktualność;
  • zaletą będą uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

  • odzież roboczą;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • norweską umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia jej dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • opiek,ę polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłaszać można się poprzez formularz dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-mrozonek-bez-jezyka-stavanger-2019/

ID ogłoszenia: 5375d16250c75258

7 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu mrożonek od zaraz bez języka Stavanger”

  1. Witam, czy oferta nadal aktualna? Jesli tak to jestem zainteresowany, prosze o kontakt.
    Pozdrawiam

  2. Witam, oferta jest nadal aktualna? Jesli tak to prosze o kontakt poniewaz jestem zainteresowany.
    Pozdrawiam.

  3. Szukam pracy

  4. Proszę o kontakt telefoniczny

  5. Grzegorz na 30 lipca 2019 @ 07:50

    Dzień dobry pracowałem 10 lat w firmie veka na stanowisku pracownik produkcyjny-pakowacz . Nie piję i nie palę .Jestem zainteresowany pracą w Norwegii. Dziękuję

  6. Witam, jestem zainteresowany praca. proszę o kontakt pod wskazany adres e/mail. Pozdrawiam

  7. Czy oferta nadal aktualna?