do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur bez języka Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 marca 2015 18:51

Szukamy od zaraz pracowników przy sprzątaniu biur w godzinach nocnych. Praca w Norwegii dla sprzątaczek w mieście Oslo bez znajomości języka urzędowego. Możliwe również sporadyczne zlecenia w ciągu dnia.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– porządkowanie biurowców
– mycie okien
– ścieranie kurzy z biurek pozostawiając dokumenty na tym samym miejscu co zostały
– odkurzanie podług, dywanów
– porządkowanie sal konferencyjny i stawianie na stołach wody ze szklankami
– sprzątanie łazienek
– opróżnianie koszy na śmiecie
– itp.

Wymagania:
– samodzielność, zaangażowanie, punktualność, uczciwość
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– szybkość wykonywania zadań
– tylko osoby niemające problemów z prawem (dokument potwierdzający do wglądu)
– prawo jazdy kat.B będzie atutem
– przyjazd samochodem ułatwi pracownikowi przemieszczanie się po ulicach Oslo

Oferujemy:
– zatrudnienie od 17 do 23 godziny
– oferujemy prace w niepełnym wymiarze godzinowym ¾ etatu
– dobre wynagrodzenie
– pomoc przy szukaniu lokum w jak najkorzystniejszej cenie
– pracodawca zapewnia wszystkie potrzebne materiały oraz strój roboczy
– w razie konieczności możliwy jest kontakt z polskim opiekunem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: martyna.grabarczyk@10g.pl z tytułem: sprzątanie biur, Oslo.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-sprzatanie-biura-w-oslo-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 46454fe197c39a4c

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur bez języka Oslo od zaraz”

  1. Katarzyna na 14 marca 2015 @ 09:52

    Szanowny Panie / Szanowny Panie

    Razem, z przyjacielem szukamy pracy na terenie Norwegii – przebywamy tam już dwa lata ( jednak nie jest to czas ciągły, ponieważ wracamy do Polski raz na jakiś czas )
    W chwili obecnej ja ( 23 lata ) i mój przyjaciel ( 22 lata) poszukujemy pracy w obojętnie jakim miejscu w Norwegii. Mieliśmy możliwość pracowania w Stavanger, Sandnes, Algard. Lokalizacja nie jest dla nas problemem. Chcemy zostać w Norwegii na stałe, uczymy się języka norweskiego, język angielski znamy na poziomie B2/B2+, na pewno jest komunikatywny.
    Doświadczenie w pracy to przede wszystkim – kelnerstwo, praca w hotelu recepcja, w przypadku przyjaciela, rozładowywanie towaru oraz praca na magazynie.
    W Polsce również pracowaliśmy w różnych miejscach i jesteśmy osobami szybko uczącymi się.
    Prosimy o kontakt.
    Jest to poważna oferta, ważna od zaraz.

    Z poważaniem
    KB
    K.Barczyk92@gmail.com