do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 20:36

Firma z Oslo szuka osób do pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego na okres przedświąteczny.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– należy dokładnie sprzątać zlecane pomieszczenia
– pracownik może mieć za zadanie zmywać podłogę, odkurzać, wycierać kurze, wstawiać pranie, prasować
– dokładny zakres prac zostanie przedstawiony na miejscu

Wymagania:
– angielski na dobrym poziomie
– oferta dla osób z prawem jazdy kat.B
– należy szybko i sprawnie wykonywać zadania
– odpowiedzialne podejście do pracy
– zaradność, uczciwość, punktualność
– szybkie przemieszczenie się po ulicach Oslo
– radzenie sobie ze stresem

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz aż do 23 grudnia
– po nowym roku możliwe będzie przedłużenie umowy
– strój do pracy jest zapewniony
– szybkie przeszklenie i wprowadzenie
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
W celu rejestracji należy przesłać CV na maila: martyna.grabarczyk@10g.pl z tematem: Sprzątanie domów i mieszkań przed świętami, Oslo, listopad 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-sprzatanie-domow-przed-swietami-od-zaraz-w-oslo/

ID ogłoszenia: 370564e2130bc8a0

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam państwa jestem zainteresowany praca mieszka obecnie w stavanger mam39lat nie karany żetony i oracowity