do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach Askim bez języka

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2015 02:45

Zatrudnimy od zaraz sprzątaczy/ki bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii, Askim przy sprzątaniu domów i mieszkań po remontach. Na miejscu zapewniamy wsparcie polskojęzycznego opiekuna zmiany.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Askim
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik sprząta pomieszczenia po remontach
– należy dokładnie przygotować mieszkania do stanu użytkowania
– ścieranie kurzy, czyszczenie powierzchni pochlapanej farbą, mycie podłóg
– itp.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– należy posiadać zmysł organizacyjny
– dokładność, samodzielność, odpowiedzialność
– zatrudniamy jedynie osoby bez nałogów
– doświadczenie przy sprzątaniu pomieszczeń po remontach jest pożądane
– wytrzymałość fizyczna
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– złota rączka

Oferujemy:
– potrzebny strój roboczy
– norweskie warunki zatrudnienia
– pracę już od zaraz
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– przepracowanie wielu godzin
– wsparcie polskiego opiekuna
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV na maila: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-po-remontach-askim/

ID ogłoszenia: 794560b248c4fa58

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach Askim bez języka”

  1. Witam. Jestem zainteresowna oferta pracy. Mieszkam W Askim. Posiadam prawo jazdy oraz auto. Mam 27 lat. Mam doświadczenie w sprzataniu. Pracowalam w Norwegii sprzatajac domy mieszkania sklepy. Jestem osoba dyspozycyjna, pracowita, punktualna, jezyk angielski w stopniu komunikatywnym.
    Prosze o rozpartrzenie mojej prosby.
    Pozdrawiam

  2. Witam,
    szukajac pracy natknalem sie na Panstwa ogloszenie.
    Wiekszosc warunkow spelniam(z angielskim srednio)
    Jestem w stanie rozpoczac prace niemal natychmiast.
    797348532

    Pozdrawiam