do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Kongsberg

  • Miasto lub region: Kongsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2015 05:53

Od zaraz zatrudnimy pracowników sezonowych bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Praca w Norwegii, Kongsberg dla Polaków przy zbiorach warzyw z pola.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Kongsberg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Zbiór warzyw takich jak: ogórki, cukinie, dynie. Wszystkie zbiory układane są w skrzynkach, a następnie odpowiednio przygotowywane do magazynowania.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– samodzielne wykonywanie zadań
– wyjazd od zaraz
– zabranie ze sobą odpowiedniego stroju do pracy oraz obuwia
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– zdyscyplinowanie, punktualność, skrupulatność

Oferujemy:
– pracę sezonową
– jasne warunki umowy
– zakwaterowanie na gospodarstwie
– na miejscu pomoc polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: seasonal-worker@post.com z tematem: zbiory warzyw, Kongsberg.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-przy-zbiorach-warzyw-z-pola-od-zaraz-sierpien-2015/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 73055c81b66b04ff

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii przy zbiorach warzyw bez znajomości języka Kongsberg”

  1. Witam! Wysłałem państwu zgłoszenie na wyżej podany email. Jestem zainteresowany pracą od zaraz. Mam 25 lat. Mogę dojechać własnym samochodem, po wcześniejszych uzgodnieniach. Pozdrawiam!

  2. Witam. Jestem zainteresowana państwa ofertą ,obecnie przebywam w Norwegii i poszukuje pracy.Jestem osobą sumienną i pracowitą .Poza tym mam zezwolenie na pobyt i numer personalny.Pozdrawiam.tel 96716086

  3. witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy mam doświadczenie w podobnych pracach w UK mam 29 lat prawo jazdy kat.B jestem osobą pracowitą sumienną.mogę zostać też na dłuższy okres czasu 504 628 522