do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii sprzątanie biur bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2015 17:39

Firma sprzątająca szuka od zaraz 2 kobiet do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Fredrikstad przy sprzątaniu biur bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Oferta dla osób z prawem jazdy.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
Pracownik sprząta powierzchnie biurowe w tym zajmuje się czyszczeniem łazienek, sal konferencyjnych oraz pokoi socjalnych.

Wymagania:
– kandydaci powinni znać język angielski na poziomie komunikatywnym
– chęć pracowania w grupie 2-3 osobowej
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– zależy nam na kandydatach odpowiedzialnych
– dobre wychowanie
– wywiązywanie się z obowiązków
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz

Oferujemy:
– pracownikom zapewniamy niezbędne szkolenia
– pracę w renomowanej firmie z dobrym wynagrodzeniem
– świadczenia socjalne do wykorzystania
– możliwość odbycia kursów języka norweskiego
– wspieramy podczas szukania zakwaterowania
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV + zdjęcie na maila: Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-kobiet-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-z-j-angielskim-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 70355e7046eab074

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii sprzątanie biur bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. zgłoszenie na 23 września 2015 @ 20:05

    Witam serdecznie!
    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy.
    Jestem osobą uczciwą, poważną, otwartą, łatwo nawiązuje kontakty, szybko się uczę i jestem osobą bezproblemową, bez nałogów. Język angielski umiem na poziomie podstawowym (komunikatywnym). Mam możliwość przyjazdu z koleżanką i własnym transportem (obydwie posiadamy prawo jazdy kat.B).
    Pozdrawiam, Maria.