do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii sprzątanie biur Fredrikstad bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 01:50

Firma sprzątająca z Fredrikstad szuka osób bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii dla Polaków przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie dla kandydatów ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować utrzymaniem czystości w biurach, salach konferencyjnych, holach, pomieszczeń wspólnego użytku itp.

Wymagania:
– fachowe podejście do pracy
– rzetelność, lojalność, uczciwość, zaradność
– sprawne i umiejętne sprzątanie
– radzenie sobie ze stresem
– podpisanie umowy o nienaruszalności tajemnicy przedsiębiorstwa (nie można wynosić dokumentów z biura ani żadnych informacji tam znalezionych)
– dokładne sprzątanie
– doświadczenie będzie tutaj atutem
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– legalną pracę na norweskich zasadach
– możliwość podjęcia kursu języka norweskiego (częściowo jest opłacone przez pracodawcę)
– konkurencyjne stawki godzinowe
– start od zaraz
– ciągłość zleceń
– bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV + zdjęcie na maila: Ewa.Brzeska@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-sprzatanie-biur-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 14455baab2a6dc4a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii sprzątanie biur Fredrikstad bez znajomości języka”

  1. Brzuszek Agnieszka na 14 sierpnia 2015 @ 11:07

    Dzień dobry.Pilnie poszukuje pracy,obecnie przebywam w Norwegi zakończyłam pracę przy zbieraniu truskawki,pracowałam w Polsce przy sprzątaniu apartamętów ,jako pokojowa ciężka praca jest mi znana;.Bardzo proszę o odpowiedz,posiadam auto i prawojazdy