200-210 NOK/h

Oferta pracy w Norwegii na budowie w Stavanger od zaraz jako monter fasad 2019

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2019 20:23

Ciekawa oferta pracy w Norwegii jako pracownik budowlany – monter fasad na budowie. Zatrudnienie 2019 od zaraz ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego. Pracodawca ze Stavanger zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik budowlany – monter fasad.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 200 – 210 NOK brutto/h.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na obiektach przemysłowych i polega na montowaniu fasad.

Wymagania:

  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w zawodzie;
  • znajomość języka norweskiego albo angielskiego;
  • referencje od poprzednich pracodawców z pozytywną opinią.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy na czas określony;
  • umowa ta będzie gwarantowała takie same warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, jak te, które obowiązują na norweskim rynku budowlanym;
  • wynagrodzenie minimum 200 – 210 NOK brutto/h, ale często jest wyższe – w zależności od projektu;
  • darmowy transport do Norwegii – przy większości prowadzonych projektów;
  • na wybranych projektach zwrot kosztów dojazdów do i z pracy;
  • zlecenia długoterminowe;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadów w miejscu pracy oraz odprowadzanie składek emerytalnych i zasiłek na dzieci itp;
  • możliwość skorzystania z feriepenger – 12%;
  • kształcenie języka i możliwość awansu.

Aplikacja:

CV należy przesłać w języku polskim lub angielskim na: KrakowIR@adecco.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/monter-fasad-praca-norwegia-w-budownictwie-od-zaraz-stavanger-2018/

ID ogłoszenia: 3415c3cd751da36d