do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii w budownictwie dla Hydraulika-Montera Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2015 14:26

Aktualnie poszukujemy hydraulika do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo przy montowaniu instalacji sanitarnych dla osób z doświadczeniem i znajomością angielskiego bądź norweskiego języka.

Stanowisko: hydraulik
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– naprawianie uszkodzeń
-zakładanie nowych instalacji zgodnie z rysunkiem technicznym
– dbanie o zapewnienie jak najwyżej jakości usług
– dbanie od dobry wizerunek firmy

Wymagania:
– znajomość języka norweskiego bądź angielskiego jest wymagana na dobrym poziomie
– wymagamy posiadania zawodowego w wymiarze minimum 3 lat
– wcześniejsze pracę w kraju skandynawskim będą mile widziane
– okazanie referencji z poprzednich prac o danej specyfikacji
– złota rączka
– dbanie o szczegóły
– zaradność, profesjonalizm

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę na norweskich warunkach
– możliwość wyrobienia godzin dodatkowych
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– prace w pełnym wymiarze godzin
– pomagamy przy szukaniu mieszkania w jak najkorzystniejszej cenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku wraz z klauzula o ochronie danych na maila: norwegia@koncepcja.eu z dopiskiem: hydraulik
W załączniku należy umieścić dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe, doświadczenie czy referencje.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/hydraulik-praca-w-norwegii-montaz-instalacji-sanitarnych-w-oslo/

ID ogłoszenia: 75154f987305f53e

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii w budownictwie dla Hydraulika-Montera Oslo”

  1. hydralulik na 13 marca 2016 @ 12:30

    hydraulik diswiadczony podejmie prace w Norwegi 10 lat pracy w hiszpani jeden rok w niemczech znajomosc jezyka hiszpanskiego telefon 693463172