do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii w gastronomii/pomoc kuchenna bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2014 02:03

Aktualnie szukamy osób bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo w gastronomii na stanowisku pomocnika kuchennego. Od pracownika wymagane jest doświadczenie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– mycie, obieranie i rozdrabnianie artykułów spożywczych
– przygotowywanie sałatek i przystawek
– utrzymanie czystości naczyń i narzędzi kuchennych
– pomoc kuchenna wykonuje czynności i zadania zlecone jej przez kucharza, pracując pod jego ścisłym nadzorem.

Wymagania:
– schludność i higiena osobista
– przestrzeganie zasad higieny i BHP
– znajomość zasad żywienia i dietetyki
– szybkość w wykonywaniu zadań
– dokładność
– umiejętność radzenia sobie ze stresem
– osoba potrafiąca wykonywać kilka czynności na raz
– zdolność koncentracji i podzielenia uwagi
– zręczność rąk i palców
– dobra kondycja fizyczna
– zdrowy kręgosłup
– posiadanie przynajmniej 4 letniego doświadczenia w zawodzie
– komunikatywna znajomość języka norweskiego

Oferujemy:
– pracę w restauracji o wysokiej renomie
– możliwość podniesienia kwalifikacji
– legalne zatrudnienie na norweskich warunkach
– dobre warunki pracownicze
– przyjazną atmosferę w miejscu pracy
– wdrożenie w system działania zaplecza kuchennego
– oferujemy stanowisko asystenta kucharza

Aplikacja:
Zainteresowanych kandydatów spełniających warunki zapraszamy do wysyłania CV na maila: mariuskokk@hotmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-dla-pomocy-kuchennej-w-restauracji-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 1895429e3ad78aba

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii w gastronomii/pomoc kuchenna bez języka Oslo”

  1. Witam .Jestem zainteresowany waszą ofertą jako pomoc kuchenna Pracowałem na podobnym stanowisku i podobno bobrze sobie radziłem .Bardzo proszę o kontakt pragnę pracować i mieszkać w Norwegii . Mój tel 793642937.