169 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii z j. angielskim sprzątanie po remontach od zaraz Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 21:23

Zatrudnienie w Askim dla Polaków przy sprzątaniu po remontach. Aktualna od zaraz praca w Norwegii ze znajomością języka angielskiego. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Askim.

Wynagrodzenie: 169 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu po remontach;
  • pracownik będzie zajmował się usuwaniem kurzu, myciem szyb, usuwaniem zabrudzeń oraz odkamienianiem armatury;
  • zadaniem pracownika będzie przygotowanie domu pod wprowadzenie się/zamieszkanie po remontach i wykończeniach.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dostępność od zaraz;
  • brak uzależnień;
  • wydajność;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • rzetelność;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • pracowitość oraz pełna samodzielność.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • norweską umowę na 3 miesiące próbne z opcją stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo;
  • płatny urlop;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • możliwość brania zaliczek.

Aplikacja:

Zgłoszenia z opisem umiejętności i doświadczenia należy kierować na adres e-mail: michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-z-jezykiem-angielskim-przy-sprzataniu-po-remontach-askim/

ID ogłoszenia: 605618acdd82c118