min. 100/h NOK

Oferta sezonowej pracy w Norwegii bez języka od zaraz przy zbiorach śliwek w Magnor

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2018 18:30

Sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach śliwek od zaraz. Plantacja z Magnor zatrudni osoby bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zakwaterowanie bezpłatne jest gwarantowane przez właścicieli gospodarstwa.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Magnor.

Zarobki: min. 100 NOK/h – praca na akord.

Czas zatrudnienia: 4-6 tygodni.

Wakaty: 10.

Zadania:

  • zbiór śliwek z drzewek;
  • pakowanie owoców.

Wymagania wobec kandydatów:

  • sprawność fizyczna;
  • zręczność;
  • doświadczenie będzie mile widziane;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • motywacja do pracy;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pracę na 4-6 tygodni;
  • start pracy od zaraz;
  • umowę na norweskich warunkach.

Aplikacje:
Bardzo prosimy o wysyłanie e-maila pod adres:

apaczkowski@onet.pl

Uwaga od administracji: ogłoszenie zostało dodane z bezpłatnego maila – należy zachować ostrożność. Prosimy nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo pracy, rezerwację noclegu itp. W przypadku prób nadużycia ze strony pracodawcy, bardzo prosimy o kontakt z administracją strony.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-zbiorze-sliwek-w-sadzie-od-zaraz-magnor/

ID ogłoszenia: 7475ba4fcdf1c037

Linki sponsorowane