ok. 120 - 140 NOK na godz.

Oferta sezonowej pracy w Norwegii bez języka przy zbiorach jabłek od zaraz Holum

  • Miasto lub region: Holum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 października 2021 21:05

Zatrudnienie od zaraz w Holum dla Polaków przy zbiorach jabłek. Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Norwegii. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Holum.

Wynagrodzenie: na akord – ok. 120 – 140 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie zbieranie jabłek oraz gruszek;
  • pracownik będzie również pakował owoce do skrzynek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • możliwość pracy w różnych warunkach atmosferycznych;
  • zgłoszenia od osób, które już są w Norwegii albo w innym kraju Skandynawii;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w odległości ok. 3 km od miejsca pracy w domkach letniskowych;
  • pracownicy będą mieli dostęp do łazienek oraz kuchni;
  • wynagrodzenie akordowe;
  • możliwość zorganizowania transportu dla pracowników do sklepu.

Aplikacja:

Zgłoszenia (z informacją o sobie, znajomości języka i doświadczeniu przy zbiorach) należy wysyłać na adres e-mail:

norwayexpress@postinbox.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/zbiory-jablek-sezonowa-praca-norwegia-od-zaraz-bez-jezyka-w-sadzie-z-holum-2021/

ID ogłoszenia: 476616eb11c3f0dd