od 115 NOK brutto/h

Oferta sezonowej pracy w Norwegii bez języka zbiory truskawek i malin 2023 Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lutego 2022 20:53

Od czerwca 2023 sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach owoców truskawek i malin. Zatrudnienie w Lillehammer na plantacji bez języka z zakwaterowaniem darmowym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 115 NOK na godz.

Start: od czerwca 2022.

Liczba miejsc: około 20 – 25.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie ręczne zbieranie owoców miękkich;
  • praca na plantacji o powierzchni około 60 hektarów;
  • najpierw zbiera się truskawki, a potem maliny, borówki i jeżyny;
  • praca do sierpnia/września 2022.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – prysznice i toalety są w osobnym budynku około. 100 – 150 metrów od domków;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

W zgłoszeniu należy zawrzeć informację o doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego lub norweskiego oraz o dostępności.

Aplikacje należy kierować na adres e-mail: michal.moczarski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-2022-zbiory-owocow-truskawek-i-malin-bez-jezyka-w-lillehammer/

ID ogłoszenia: 634620b344a332f6