145 NOK/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Norwegii od sierpnia rolnictwo bez języka Moss

  • Miasto lub region: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 01:36

Rolnictwo – opcja sezonowej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Możliwość zatrudnienia od sierpnia w Moss jako pomocnik z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy, pomocnik w rolnictwie

Miejsce pracy: Moss, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od sierpnia 2017

Zarobki: 145 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań pomocniczych w gospodarstwie rolnym
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie owoców i warzyw, sortowanie oraz pakowanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się karmieniem trzody chlewnej oraz mechanicznym dojeniem bydła

Wymagania:

  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od sierpnia do października
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • dobre nastawienie
  • umiejętność pracy w grupie
  • status osoby niekaranej
  • mile widziane doświadczenie w pracach gospodarczych

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach z dostępem do kuchni i łazienki
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • pracę również dla grup i par

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “pomocnik w gospodarstwie rolnym” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pomocnik-w-rolnictwie-od-sierpnia-2017-dam-sezonowa-prace-w-norwegii/

ID ogłoszenia: 453596682cc038cf

5 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Norwegii od sierpnia rolnictwo bez języka Moss”

  1. marcin tutur na 13 lipca 2017 @ 17:27

    witam chciałbym podjąć pracę sezonową w gospodarstwie mam uprawnienia na traktor doświadczennie na pracy w rolnictwie prosze o kontakt tel 501027600

  2. jestem zainteresowany razem z zona praca w norwegii

    • Jestem zainteresowany. Pracowalem juz w gospodarstwie w norwegii nr telefonu 607301336

  3. 3 osoby zainteresowane na 17 lipca 2017 @ 12:20

    Jesteśmy zainteresowani pracą nawet od zaraz, jesteśmy już w Norwegii. Numer 48656486

  4. rolnik mechanik na 17 sierpnia 2017 @ 21:57

    rolnik spawacz mechanik kat a b t