od 115 NOK/h lub akord

Oferta sezonowej pracy w Norwegii od zaraz przy zbiorach śliwek bez języka Magnor

  • Miasto lub region: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 października 2020 19:29

Przy zbiorach śliwek potrzebne od zaraz osoby do sezonowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w sadzie z Magnor bez języka dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magnor.

Wynagrodzenie: min. 115 NOK na godz. albo na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie ręczne zbieranie oraz pakowanie śliwek do skrzynek.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość j. angielskiego;
  • zmotywowanie;
  • samodyscyplina;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 80 NOK na dobę (w domkach kempingowych);
  • norweską umowę na 3 – 4 tygodnie.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: apaczkowski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-bez-jezyka-sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-sliwek-w-magnor-2020/

ID ogłoszenia: 9895f7b40cb60f5a