100 NOK/h

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy choinkach w leśnictwie pakowanie Mandal

  • Miasto lub region: Mandal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 13:10

Od zaraz potrzebni fizyczni pracownicy do sezonowej pracy w Norwegii przy pakowaniu choinek. Zatrudnienie w leśnictwie w mieście Mandal bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Norwegia, Mandal
Wynagrodzenie: 100 NOK/h

Zadania:
Praca w sezonie zimowym przy sortowaniu i pakowaniu choinek.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– natychmiastowy wyjazd do Norwegii
– pozostanie za granicą do 23 grudnia
– osoby zdyscyplinowane
– zaangażowanie
– zatrudnienie dla osób w wieku od 20 do 50 lat
– bez szkodliwych nałogów

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– oferujemy transport
– zakwaterowanie
– posiłek w ciągu dnia
– pracę bez konieczności posiadania doświadczenia

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-przy-pakowaniu-choinek-w-mandal/

UWAGA: Ogłoszenie może być próbą oszustwa proszę zachować ostrożność przy aplikowaniu na stanowisko.
Administracja

ID ogłoszenia: 162547bc1db086b8

8 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy choinkach w leśnictwie pakowanie Mandal”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam doświadczenie w tym kierunku

  2. Witam,jestem zainteresowany ofertą pracy.Jestem człowiekiem bez nałogów bardzo pracowity i uczciwy.Proszę o kontakt 790-893-283

  3. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą,jestem pracowity bez nałogów posiadam prawo jazdy kat.B

  4. Witam rowniez jestem zainteresowany bez nalogow zwarty I gotowy podjac peace . Pracowalem w lesie przy wycince . Prosze o kontakt 789359482

  5. Witam jestem zainteresowany oferto pracy jak najbardziej,szukam konkretnie powaznego angazu zagranic,posiadam umiejetnoscji i zdolnosci pracownicze,rozmawiam rowniez w jezyku norweskim.Moj tel.0048739510985 pozdrawiam DANIEL

  6. slawomir zembrzuski na 1 lutego 2015 @ 19:06

    witam jestem zaintereswany praca -podejme prace beznalogow prosze o odpowjedz

  7. Marlena Czerwińska; Tomasz Makulec na 3 marca 2015 @ 00:06

    Witamy serdecznie !

    Jesteśmy studentami II roku na wydziale Leśnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie .Nazywam się Marlena(21 l.) i Tomasz(22) .Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą, bowiem nie straszna jest nam praca fizyczna i posiadamy doświadczenie w pracy za granicą jaki i teoretyczne, związane z naszym kierunkiem studiów. Jesteśmy osobami komunikatywnymi,sprawnymi fizycznie, sumiennymi, a przede wszystkim pracowitymi. Nigdy się nie poddajemy, dążąc do wyznaczonych wcześniej celów. Ponadto operujemy językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym, kończąc tym samym kurs nauki na poziomie B2. Jesteśmy dyspozycyjni od połowy czerwca do końca września. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu : 537570161 lub drogą meilową : menia2401@gmail.com Pozdrawiamy !

  8. witam jestem zainteresowany prosze o kontakt. 96741917. pozdrawiam