od 100 NOK/h brutto

Oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory borówki od zaraz Jessheim

  • Miasto lub region: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2018 23:51

Aktualna opcja sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach borówki amerykańskiej. Zatrudnienie od zaraz w Jessheim dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Jessheim, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: stawka akordowa, minimum 100 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 10

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na delikatnym zbieraniu owoców borówki amerykańskiej

Wymagania:

  • zręczność
  • możliwość podjęcie pracy na czas określony
  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaletą będzie własny samochód
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na okres 5 tygodni
  • darmowe zakwaterowanie w domkach kempingowych dla osób wyrabiających normy dzienne
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie z zaznaczeniem opcji “Zbiory borówki amerykańskiej Jessheim” poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-sezonowej-pracy-w-norwegii-przy-zbiorach-borowki-sierpien-2018-jessheim/

ID ogłoszenia: 8795b5d9e3fbf8e0

5 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory borówki od zaraz Jessheim”

  1. Jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt.

  2. Jestem zainteresowana ofertą. Mogłabym zacząć “od zaraz”

  3. Jestem zainteresowany. Prosze o kontakt. 🙂

  4. Witam, …
    Ja i mój chłopak oraz moja siostra i jej chłopak jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii … proszę o kontakt … Pozdrawiam :- )

  5. Witam czy będą Państwo szukać osób do pracy w 2019 roku. Ja i moja koleżanka jesteśmy gotowe do podjęcia pracy. Proszę o kontakt