159.40

Oferty pracy w Norwegii dla par bez języka pakowanie owoców Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 września 2014 23:35

Sortownia owoców i warzyw w Stavanger poszukuje od zaraz osoby do pracy w Norwegii przy pakowaniu na linii produkcyjnej. Nie wymagana znajomość języka norweskiego – oczekiwany język angielski.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: 159,40 NOK brutto

Zadania:
Praca przy taśmie produkcyjnej w przetwórni polegająca na sortowaniu oraz pakowaniu warzyw i owoców do opakowań kartonowych oraz skrzynek drewnianych.

Wymagania:
– szybkość, zręczność, dokładność
– umiejętność pracy w szybkim tempie
– dobra znajomość języka angielskiego
– mile widziane doświadczenie na podobnej posadzie

Oferujemy:
– mieszkanie w wynajętych domach
– atrakcyjne zarobki oraz premie
– pomoc z formalnościami, wyrobieniem numeru personalnego

UWAGA OGŁOSZENIE TESTOWE – PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ

ID ogłoszenia: 483540cce066ad75

7 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii dla par bez języka pakowanie owoców Stavanger”

  1. Dwóch młodych silnych mężczyzn chętni do pracy od zaraz, bez nałogów, proszę o kontakt meilowy

  2. Michał i Karolina, na 5 listopada 2014 @ 11:53

    witam jesteśmy po szkole rolniczej pracowaliśmy przy zbiorze i segregacji owoców w polsce. Lublin, możemy przesłac nasze, nasz tel. 886551858, pozdrawiam

  3. Anniiulkaaa na 7 listopada 2014 @ 14:13

    Witam, jestem zainteresowana pracą u państwa, więcej informacji mogą państwo otrzymać na moim e-mailu wystarczy się odezwać, pozdrawiam serdecznie

  4. Anniiulkaaa na 7 listopada 2014 @ 14:13

    Witam, jestem zainteresowana pracą u państwa, więcej informacji mogą państwo otrzymać na moim e-mailu(ania12322@onet.pl) wystarczy się odezwać, pozdrawiam serdecznie

  5. Damian i Gosia na 20 listopada 2014 @ 20:30

    Witam jesteśmy zainteresowani aktualną ofertą Pracy. Jesteśmy gotowido wyjazdu choćby od zaraz. Prośimy o kontakt +48 661 369 605

  6. Witam jestem zainteresowana praca proszę o kontakt 602686106

  7. Przyjmę pracę na 27 listopada 2014 @ 23:02

    Witam jestem zainteresowany praca,pracowalem na magazynie przy pakowaniu produktów spożywczych ,prosze o kontakt email :dawid.s@spoko.pl