167 brutto

Oferty pracy w Norwegii na budowie przy remontach-wykończeniach od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 września 2014 03:10

Polska firma budowlana z Bergen poszukuje od zaraz budowlańców bez języka do pracy w Norwegii na budowie przy remontach i wykończeniach mieszkań oraz domów położonych w obrębie miasta.

Stanowisko: budowlaniec
Zarobki: 167 NOK brutto/h
Miejsce pracy: Bergen
Liczba miejsc: 4

Zadania:
Praca w szeroko rozumianej budowlance przy remontach starych mieszkań i domów oraz wykończeniach w nowym budownictwie. Do zadań należeć będzie m.in. malowanie, tynkowanie, szpachlowanie, kładzenie kafelków, układanie podłóg, montaż suchej zabudowy (regipsy), montaż stolarki okiennej etc.

Wymagania:
– doświadczenie budowlane min. roczne
– wysoka sprawność fizyczna
– nie wymagana znajomość języka norweskiego
– gotowość do wyjazdu na kontrakt 6 miesięcy
– wymagane będzie założenie działalności gospodarczej (pomagamy z formalnościami)

Oferujemy:
– legalną pracę na warunkach norweskich
– tanie zakwaterowanie w Bergen zapewnione
– możliwość pracy bez języka norweskiego (dla własnej wygody dobrze jest znać chociaż podstawy angielskiego)

Czekamy na zgłoszenia – wyjazd praktycznie od zaraz.

Ogłoszenie testowe – prosimy nie odpowiadać.

ID ogłoszenia: 9695414e936bb7d2

11 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii na budowie przy remontach-wykończeniach od zaraz Bergen”

  1. witam jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz proszeo kontakt

  2. witam jeśli aktualne jestem zainteresowany 662234622

  3. Piotr Górecki na 17 listopada 2014 @ 23:42

    Witam jestem zainteresowany ofertą – doświadczenie w pracy na terenie Szwecji glazurnictwo, remonty.

  4. Witam mam 11 lat doświodczenia w budowlance 34 lata i jestem zainteresowany nr tel +486693699135 Pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą-mam wieloletnie doświadczenie w budowlance

  6. Przyjmę pracę na 27 listopada 2014 @ 22:59

    Witam mam na imie Dawid mam 20 lat,przyjme prace przy wykonczeniach ,mieszkam na terenie Oslo mam 4 letnie doswiadczenie w wykonczeniach m.in malarz tynkarz,płytkarz wszystko zwiazane z wykonczeniami.Prosze o pilny kontakt ze mna w sprawie tej pracy.Pozdrawiam Dawid

  7. Witam jestem zainteresowany pracą w Norwegi proszę o kontakt 791215046 bądź na mail.Pozdrawiam.

  8. Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany oferta pracy w Państwa firmie. Posiadam doświadczenie w tzw.wykonczeniowce. Jestem żonaty bez nałogów,mam 30lat i gotowy do podjęcia pracy od zaraz. Z poważaniem Robaszewski Przemysław. Tel.737408632

  9. Waldemar Podyma na 6 stycznia 2015 @ 20:17

    Waldek. Jestem zainteresowany ofertą, gotowy na podjęcie pracy od kwietnia 2015
    Posiadam 30 letnie doświadczenie i techniczne przygotowanie do wykonywania
    wszelkich prac budowlanych , remontowych, wykończeniowych w tej branży.
    Dobra znajomość posługiwania się dokumentacją techniczną. Bez nałogu.
    Własny samochód osobowy . Pracowałem w Szwecji i Islandii w latach 2004-2008.
    Z poważaniem Waldemar Podyma Tel.607116461

  10. Czekam na propozycje Ogolnobodowlane -fachowo 20 lat doswiadczenia

  11. obecnie pracuje w bergen przy wykończeniach ,ale zmienie firme ze wzgledów finansowych