210 NOK/h

Ogłoszenia dam pracę w Norwegii – Spawacz 141 Bergen Wrzesień Pilne

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 września 2015 00:36

Od zaraz możliwa do podjęcia atrakcyjna praca w Norwegii na stanowisku spawacza 141 w miejscowości Bergen. Zatrudnienie przy spawaniu stali czarnej i nierdzewnej metodą 111 i 141.

Spawacz 141-Norwegia-Wrzesień-Pilne

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)
W związku z nowym pilnym projektem zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

“Spawacz 111, 141 -Norwegia”

Miejsce pracy: Norwegia: Bergen
Ilość wakatów: 4
Nr ref.: Spawacz 111/141

Obowiązki:
Spawanie rur ze stali czarnej i nierdzewnej metodą 111 i 141 pod rentgen

Pracodawca wymaga aktualnego certyfikatu spawalniczego 141 (TIG) na stal czarną oraz doświadczenia w spawaniu rur (stal czarna i nierdzewna) metodami 111 i 141.

Wymagania:
– aktualne uprawnienia 141 (stal czarna)
– kilkuletnie doświadczenie w spawaniu rur (stal czarna i nierdzewna) metodą 141 i 111
– gotowość do szybkiego wyjazdu zagranicznego
– dyspozycyjność
– gotowość wykonania próbek/testów spawalniczych w Norwegii
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (warunek konieczny!)

Pracodawca norweski oferuje:
– długi kontrakt
– atrakcyjne wynagrodzenie 210 NOK brutto/h
– zatrudnienie na terenie Norwegii
– zatrudnienie na norweskich warunkach
– pomoc urzędowo-administracyjną
– pracę w stabilnej, dużej, wiarygodnej norweskiej firmie,

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne) a także skanu aktualnych certyfikatów.
rekrutacja@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami.
W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem „przypomnienie”.

ID ogłoszenia: 93355faaf8b7615b