178 NOK brutto/h

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka na farmie rybnej Horten

  • Miasto lub region: Horten
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 lipca 2016 00:29

Farma rybna z Horten zatrudni pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego od lipca 2016. Ogłoszenie pracy w Norwegii przy porządkowaniu zbiorników i karmieniu ryb.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Horten, Norwegia

Start: praca od drugiej połowy lipca 2016

Stawka godzinowa: 178 NOK brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca fizyczna
  • osoba zatrudniona zajmuje się sprzątaniem zbiorników wodnych – odmulaniem, itp
  • zadaniem głównym będzie opieka nad rybami – karmienie oraz odławianie i przetrzymywanie w odpowiednich warunkach

Wymagania:

  • zgodność do dobrego zarządzania czasem pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna i wytrzymałość
  • mile widziane doświadczenie
  • zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na legalnej, norweskiej umowie o pracę
  • zamieszkanie w dobrych warunkach, zapewnione jest miejsce w wyposażonym mieszkaniu, koszt miesięczny za wynajem to 4000 NOK

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: 003/007/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-od-lipca-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-na-farmie-rybnej/

ID ogłoszenia: 419577a47cfafc2f

8 komentarzy na “Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez języka na farmie rybnej Horten”

  1. ryk grodzicki na 8 lipca 2016 @ 13:41

    pilne szukam pracu mój nr tel +48792527706

  2. Jestem aktualnie w Oslo i poszukuję pracy (23lata) nr +4746210147

  3. Paweł Szopa na 9 lipca 2016 @ 12:32

    Witam,
    Jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz.24 lata, mężczyzna, język angielski bardzo dobry, zdyscyplinowany, dyspozycyjny, gotowy do wyjazdu natychmiast, szybko się uczę i gotowy na wyzwania. W razie zainteresowania zostawiam numer: 535816461.

  4. Witam mam 28 lat jestem absolwentem UWM Olsztyn, kończyłem również ichtiologię i akwakulturę. Z zawodu jestem ichtiologiem, pracowałem już studiując:
    4 lata na farmie karpiowej
    1,5 roku na farmie pstrągowej i jesiotrowej
    1,5 roku w akwakulturze

    Nie obce są mi trudne warunki, lubię wyzwania i szybko się uczę, posiadam prawo jazdy kat B i dyplom ratownika

    W razie potrzeby mam jeszcze jedną osobę chętną do wyjazdu po rybactwie
    Moj nr tel: 731726132

  5. krzysiek15 na 14 lipca 2016 @ 17:55

    Witam, jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz, 22lata, mężczyzna, zdyscyplinowany, dokładny sumienny, język ang na poziomie bardzo dobrym, szybko się uczę i lubię wyzwania.
    Pozostawiam kontakt do mnie: 787 128 071
    Pozdrawiam

  6. Witam! Wyrażam zainteresowanie ofertą ! Silny fizycznie,bez nałogów,obowiązkowy,dyspozycyjny. Gotowy do nauki języka Norweskiego. Jeśli będzie zainteresowanie , mój tel. 782912398

  7. Zbigniew344 na 28 sierpnia 2016 @ 10:58

    Witam mieszkam w okolicy horten mój nr +4797393473

  8. Jestem zainteresowany ofertą ale znam jen.norweski w stopniu podstawowym mój nr.4796735567